Шановні батьки та учні!

Дистанційне навчання в школі здійснюється за допомогою сервісу

G Suite for Education. Для консультацій та повідомлень використовується месенджер Viber.

Навчальні заняття проводяться в синхронному та асинхронному режимах за основним розкладом, у якому виділено онлайн-уроки. Синхронний режим (проведення уроку в режимі реального часу з використанням додатка Google Meet).

Асинхронний режим (взаємодія в Google Classroom).

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Згідно з Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти у Нижньоселищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, саме батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів (інтегрованих курсів) і досягненню передбачених ними результатів навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, формують у них навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.

!!! У разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

У розділі V Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти внесено зміни, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України 01 серпня 2022 року № 1371: в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:

1-2 класів – 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 – по 20 хвилин;

3-4 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 30 хвилин, або 4 – по 20 хвилин;

5-6 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 35 хвилин, або 4 – по 25 хвилин;

7-9 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 40 хвилин, або 4 – по 30 хвилин, або 5 – по 25 хвилин;

10-11 класів – 3 навчальних занять по 45 хвилин або 4 – по 35 хвилин, або 5 – по 30 хвилин, або 6 – по 25 хвилин.