A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Нижньоселищенський ліцей
Хустської міської ради

Психологічна підтримка для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану

Дата: від до Скинути

Як заспокоїтись і контролювати стрес: 6 цікавих методик

        Повномасштабна війна, яку Росія веде проти України, змушує суспільство перебувати у сильному напруженні. З одного боку, стрес допомагає людям адаптуватися до екстрених умов, але інколи він навпаки виснажує та заважає діяти розсудливо.

13:29 14.04.2022

Поради батькам – як допомогти підлітку подолати тривогу під час війни

          Будьте уважними з підлітками, говоріть з ними, пояснюйте, обіймайте. Рекомендації психологів, щоб підтримати і заспокоїти дитину. В умовах війни підлітки особливо вразливі. Вони вже достатньо дорослі, щоб розуміти, що відбувається, та ще зовсім не мають досвіду, щоб впоратися зі своїми емоціями та почуттями.

16:26 03.04.2022

Про що найважливіше дбати у період невизначеності

          Ми завжди важко переносимо невизначеність. Особливо, якщо вона пов?язана з небезпекою. У стані невизначеності мозок починає працювати у режимі стресу й стає важко приймати рішення. Попри те, що невизначеність зараз є частиною нашого життя, деякі речі зробити можна і варто.

11:40 21.03.2022

Як прийняти те, що життя змінилось назавжди

          Перші вибухи, що пролунали по всій країні 24-го лютого, змінили нашу реальність. Страх невизначеності став на зміну мирному побуту, планам і мріям. Важливо, пройти складний процес прийняття того, що трапилось і адаптуватись до нового життя. Що відбувається у момент змін і як із цим впоратись.

16:43 12.03.2022

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації

Підлітки вже достатньо дорослі, щоб розуміти все, що відбувається, але не мають досвіду, аби впоратися зі своїми емоціями та почуттями. В умовах війни вони особливо вразливі.

15:22 09.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора