Психологічна служба

Профорієнтаційний захід від Мукачівського державного університету

Днями випускники нашого  ліцею мали можливість відвідати профорієнтаційний захід, організований Мукачівським державним університетом на базі Хустської школи №6. Представники даного закладу ознайомили наших учнів з особливостями навчання у ВНЗ, а також зі спеціальностями можливих факультетів. Також  були представлені прекрасні виступи студентів. Море позитиву та емоцій отримали наші учні. І ще раз переконалися, що професія вчителя - багатогранна та дуже важлива.

09:51 08.04.2024

Вибір професії - крок до успіху

«Вибір професії - крок до успіху та щастя» - саме під таким гаслом минулого тижня у 8-10 класах відбулася профорієнтаційна робота.

09:30 27.03.2023

Тренінг "Булінг: причини та профілактика"

23 березня на базі Хустської спеціальної школи-інтернат І-ІІІ ст. відбувся тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Булінг: причини та профілактика» організований Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА та ДВНЗ «УжНУ».

10:31 25.03.2023

18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Жінки та діти, які змушені покинути Україну, прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми, застерігає Міжнародна організація з міграції (МОМ).

13:53 20.10.2022

Адаптація учнів

Процес адаптації дуже важливий для кожного школяра. Психологічною службою Нижньоселищенського ЗЗСО були проведені методики, за допомогою яких стало зрозуміло на якому етапі адаптації кожен школяр. Для першокласників - проектна методика «Малюнок школи» та «Школа звірів». Для п‘ятикласників - Тест за Фурманом. Для учнів 10 класу - Опитувальник Розжерса. Молодші школярі з радістю розмальовували малюнки. П’ятикласники - ставили багато цікавих запитань. Учні 10 класу усно та письмово відповідали на поставлені запитання.

13:33 10.10.2022

Як заспокоїтись і контролювати стрес: 6 цікавих методик

Повномасштабна війна, яку Росія веде проти України, змушує суспільство перебувати у сильному напруженні. З одного боку, стрес допомагає людям адаптуватися до екстрених умов, але інколи він навпаки виснажує та заважає діяти розсудливо.

13:01 14.04.2022