Шкільний музей

Майстер-клас з писанкарства з Іриною Вахріною

Вже вкотре шкільний музей "Перлини рідного села" запрошує на зустріч видатну майстриню писанкарства Ірину Вахріну. Напередодні світлого свята Великодня пані Ірина провела майстер-клас з розмальовування традиційних для нашого села писанок.

10:47 14.04.2024

День Святого Миколая

День Святого Миколая учні Нижньоселищенського ліцею відзначали в музеі «Перлини рідного села». В залі панувала святкова атмосфера: лунали пісні про Миколая, учні декламували вірші, розповідали легенди та історії з життя Святого.  Зроблена виставка малюнків та  листів до Св. Миколая, в яких діти просять щоб швидко закінчилася війна і настав мир на Україні.

13:13 20.12.2023

День української хустки

Сьогодні в музеї «Перлини рідного села» відбулася виставка української хустки. Учні Нижньоселищенського ліцею відвідали музей, одягнувши на себе свої різнобарвні хустки.

17:10 07.12.2023

Вшановуємо пам'ять жертв Голодомору

В рамках відзначення 90-х роковин Голодомору 1932-33-х років у музеї "Перлини рідного села" були проведені виховні години, під час яких, учні вшановували пам'ять жертв страшного геноциду.

09:48 25.11.2023

День Гідності та Свободи

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції, що почалася 22 листопада 2004 року, та Революції Гідності, яка виросла з акції студентів та громадських активістів, розпочатої 21 листопада 2013 року.

09:33 22.11.2023

Вшанування святої великомучениці Параскеви

Сьогодні в музеї "Перлини рідного села" був проведений урок мистецтва, під час якого учні 7-го класу вшановували пам'ять святої великомучениці Параскеви. Ольга Василівна Драгуська обрала таку тему не випадково, адже історія нашого краю тісно пов'язана з ім'ям Параскеви - її іменем, була названа сільська дерев'яна церква, яку в 30-х роках вивезли в м. Бланско (Чехія).

14:57 10.11.2023

Зустріч з військовим Миколою Палінчаком

Днями в стінах шкільного музею "Перлини рідного села" відбулась зворушлива зустріч з нашим військовим Миколою Палінчаком. Цікаву бесіду з солдатом та учнями 8-9 класів провела керівниця музею Драгуська О.В.

12:01 03.11.2023

Тиждень музею

З 22-го по 26 травня в нашому ліцеї пройшов тиждень Музею. Протягом тижня для всіх учнів було проведено екскурсії «Історія нашого народу - частинка історії нашої України».

12:48 30.05.2023