A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Нижньоселищенський ліцей
Хустської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Випускний вечір 2024

        Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідним ліцеєм, такими затишними, рідними класами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.  29 червня Нижньоселищенський ліцей  проводжав у доросле життя своїх учнів.  Офіційну частину вечора відкрила урочистою промовою директор ліцею Віра Губаль. З цією важливою подією випускників  привітали перша вчителька, класні керівники та батьки Вони побажали їм успіхів на обраній життєвій дорозі, впевненості в завтрашньому дні та здійснення мрій.

21:26 03.07.2024

День майбутнього першокласника

          День першокласника у Нижньоселищенському ліцеї традиційно відбувся у розпалі літа. Ще зовсім маленькі, але дуже сміливі і щирі діти разом з батьками прийшли познайомитись зі своїми вчителями та школою. Програма зустрічі була насиченою: батьки отримали необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу від адміністрації закладу, а з учнями проведено цікаві заняття, які підготували перші вчительки Алексій Марія Василівна, Томишин Марія Дмитрівна та практичний психолог Гангур Лідія Романівна. Майбутні першачки з великим задоволенням виконували запропоновані вправи та розваги, у цікавій формі знайомились між собою та майбутніми вчителями.            З нетерпінням чекаємо наших найменших учнів 1 вересня.

14:33 27.06.2024

Ремонт спортивного майданчика

          За ініціативи старости Нижньоселищенського старостинського округу  Попадинця  Юрія Івановича, за підтримки гравців старшої волейбольної команди, активних жителів села було зібрано кошти, за які було закуплено матеріал для ремонту огорожі шкільного майданчика зі штучним покриттям. 

16:39 21.06.2024

Акція «Голоси дітей»

          4 червня в Україні – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Учні нашого ліцею долучилися до щорічної акції «Голоси дітей» та вшанували пам’ять вбитих маленьких українців. Школярі виготовляли  та вивішували дзвіночки, які символізують голоси маленьких українців, яких вже ніколи не почують батьки.  Також на дерева біля своїх будинків учні розвішували  власноруч виготовлених ангеликів.

16:10 04.06.2024

Зустріч з ювенальною превенцією

          Підлітковий вік – це складний і водночас важливий вік у формуванні особистості. Підлітки вразливі, нерідко потрапляють у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці.  Це пов’язано з  проблемами в сім´ї, в навчанні, серед найближчого оточення в поєднані з проблемами перехідного віку тощо. Саме тому, з метою профілактики правопорушень серед підлітків сьогодні відбулася зустріч учнів Нижньоселищенського ліцею з начальником сектору ювенальної превенції Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області підполковником поліції Олександром Анишинцем та старшим інспектором ГРПП Хустського РУП майором поліції Юрієм Вороном. Учасники діалогу спілкувалися про  попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх.           Працівники ювенальної превенції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали у учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Адже краще попередити, ніж  долати наслідки….

15:41 24.05.2024

Моніторинг навчальних досягнень

          Традиційно в кінці навчального року підбиваємо підсумки результатів навчання наших учнів. Тому упродовж травня у Нижньоселищенському ліцеї проведено дослідження рівня предметних компетентностей здобувачів освіти четвертих, дев’ятих, десятих і одинадцятих класів. Формат проведення вибрали зручний для різних вікових категорій учнів: письмово, у вигляді контрольних робіт, та  шляхом проведення тестування на платформі «Classtime».           Дослідження предметних компетентностей одинадцятикласників проведено у формі національного мультипредметного тесту. Основною метою проведення моніторингу було оцінити рівень підготовки учнів до складання НМТ у 2024 році та наближено відтворити ту атмосферу, в якій доведеться випускникам продемонструвати свої знання під час справжнього іспиту. Бажаємо їм вдало скласти тестування та реалізувати всі свої плани.

10:18 24.05.2024

Тиждень Безпеки дорожнього руху

          У рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 років у світі, у Україні, у період із 13 до 19 травня 2024 року, відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

13:34 18.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора