Шкільний музей

Тиждень музею

З 22-го по 26 травня в нашому ліцеї пройшов тиждень Музею. Протягом тижня для всіх учнів було проведено екскурсії «Історія нашого народу - частинка історії нашої України».

12:48 30.05.2023

Екскурсії до шкільного музею "Великдень в нашому житті"

Примножувати та зберігати народні традиції повинен кожен із нас, адже  без минулого не може бути майбутнього. Протягом всього тижня учні нашого ліцею відвідували шкільний музей "Перлини рідного села". Керівниця музею Драгуська О.В. проводила екскурсії, під час яких розповідала про традиції святкування Великодня, різновиди писанок та цікаві факти про саме свято.

08:48 18.04.2023

Майстер-клас з писанкарства

Напередодні світлого свята Великодня у стінах шкільного краєзнавчого музею "Перлини рідного села" пройшов майстер-клас з писанкарства. Свої вміння розмальовувати писанки показувала наша сільська майстриня Ірина Вахріна. Діти з великим задоволенням розмальовували майбутні писанки: малювали на них квіти, ягоди, орнамент та навіть звіряток.

09:19 12.04.2023