Зустріч з письменницею Ольгою Молнар (в рамках Тижня читання 2023)

Дата: 10.12.2023 09:41

В рамках проведення Національного тижня читання 2023 під гаслом "Бути своїм", бібліотекарем нашого ліцею Рущак Ганною Петрівною була проведена зустріч з місцевою поетесою Ольгою Молнар.

Учні 8-Б класу з великим задоволенням декламували вірші пані Ольги, показували ілюстрації до них, які малювали напередодні, ставили питання та уважно слухали розповіді поетеси. До речі, вірші, які звучали з уст наших учнів, були взяті зі збірки поезій  "З мрією по життю" та "Душевна розмова". Пані Ольга зауважила, що назва її останньої збірки є символічною, бо мріяти - ніколи не пізно, особливо, якщо ти віриш у свої можливості. Загалом зустріч пройшла в спокійній, творчій атмосфері. Ольга Молнар залюбки відповідала на питання дітей, ділилась таємницями створення деяких віршів та висловила слова подяки за організовану зустріч. Сподіваємось, що такі зустрічі будуть проходити в нашому ліцеї частіше, адже про відомих людей, особливо вихідців нашого села, повинен знати кожен.