Тиждень біології, хімії та географії

Дата: 13.04.2024 10:11

Тиждень з 8 по 12 квітня в ліцеї був присвячений природничим наукам - біології, географії та хімії. Основна мета проведення – формування в учнів природничої грамотності, дбайливого ставлення до природи та поглиблення знань з природознавчих наук. Робота була спланована таким чином, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності, були цікавими, корисними та сприяли інтелектуальному і творчому розвитку учнів. Вчителі провели різноманітні заходи з популяризації свого предмета. Зокрема вчителем біології Пригара Л.І. було проведено квест "Цікава біологія" з учнями 8-А та 8-Б класів, конференцію "Природокористування і сталий розвиток" у 11-му класі. Вчителем географії Данча Н.Д. проведено пізнавальну гру "Україна - рідний край з учнями 8-х класів, конференцію "Україна - сучасне і майбутнє" у 9-му класі та вікторину "Екологічний олімп». Учителем хімії Пригара О.В. організовано і проведено інтелектуальну хіміко-біологічну вікторину "Еврика" в 11-му класі, турнір "Подорож до хімічного містечка" з учнями 8-х класів та інтерактивну гру "Хімічні перегони" у 7-му класі. Було цікаво, весело і пізнавально.