Тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури

Дата: 30.03.2024 10:13

Із метою популяризації вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства школярів, упродовж 18-22 березня 2024 року в закладі відбувся тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури. В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках, сприяли розширенню світогляду та ерудиції учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність та естетичні смаки.

Розпочався тиждень з флешмобу, присвяченого Дню Святого Патріка: учні виготовляли національні атрибути свята, проводили цікаві руханки та вікторини. У вівторок учні  8-А класу позмагались в інтелектуальній грі «Unknown Britain»: хлопці проти дівчат. У 6-х класах відбувся урок-гра «Funny English» та вікторина «Green Day». Середа була активною для 4-класників: у рамках Всеукраїнського тижня читання діти спробували себе в ролі читачів англійської літератури. У четвер першокласники презентували свої проєкти-малюнки «Моя улюблена англійська літера», а четвертокласники - "Улюблена тваринка". У 7 класі була проведена гра Happiness Day, під час якої учні складали мапу Щастя. Завершився тиждень квест-грою між учнями 5-х класів «Англійська - це весело». Учні пройшли 6 станцій, на кожній з яких після виконання різних завдань отримували частинку пазла і склали англійські прислів’я.