Моніторинг навчальних досягнень

Дата: 24.05.2024 10:18

Традиційно в кінці навчального року підбиваємо підсумки результатів навчання наших учнів. Тому упродовж травня у Нижньоселищенському ліцеї проведено дослідження рівня предметних компетентностей здобувачів освіти четвертих, дев’ятих, десятих і одинадцятих класів. Формат проведення вибрали зручний для різних вікових категорій учнів: письмово, у вигляді контрольних робіт, та  шляхом проведення тестування на платформі «Classtime».
          Дослідження предметних компетентностей одинадцятикласників проведено у формі національного мультипредметного тесту. Основною метою проведення моніторингу було оцінити рівень підготовки учнів до складання НМТ у 2024 році та наближено відтворити ту атмосферу, в якій доведеться випускникам продемонструвати свої знання під час справжнього іспиту. Бажаємо їм вдало скласти тестування та реалізувати всі свої плани.