Тиждень психологічної служби

Дата: 16.04.2024 10:31

Минулий тиждень пройшов дуже плідно у працівників психологічної служби. Понеділок розпочався з акції "Чарівна скринька", де всі охочі мали можливість написати побажання для когось. Також була проведена гра "Дружба" для учнів 1-2 класів. У вівторок продовжилася акція "Чарівна скринька", де кожен міг витягти побажання для себе. Також був проведений тренінг за темою "Автопортрет класу" для учнів 4-6 класів. У середу проходила акція "Подаруй обійми", де вчителі та учні обіймалися, тим самим підіймаючи настрій та даруючи своє тепло одне одному. Година спілкування на тему "Ти особливий" принесла багато цікавої інформації для учнів 7-8-х класів. У четвер завдяки акції "Дерево мрій" всі охочі мали можливість написати свою найзаповітнішу мрію. Зважаючи на те, що у нашій країні війна бажання майже у всіх було одне - щоб настав мир. У п'ятницю працівники психологічної служби провели опитування "Номінація вчителя" серед учнів 1-11 класів. Завершився тиждень психологічним розвантаженням для вчителів  під назвою"Сюрприз", де кожен мав можливість запозичити для себе щось від  колеги.  Підсумуємо: кожен мав можливість відволіктися від роботи та навчання і зарядитися чимось добрим та позитивним.