Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 1- 4 класів

Дата: 02.09.2021 10:50

Відповідно п.28 Державного стандарту початкової освіти отримання даних та формулювання суджень про результати навчання учнів здійснюються у процесі формувального та підсумкового оцінювання.

Оцінювання результатів особистісних надбань учня/учениці у 1-4 х класах виражається вербальною оцінкою.

Оцінювання результатів навчання учнів 1-2 класів здійснюється вербально, у Свідоцтві досягнень позначається «V».

Оцінювання результатів навчання учнів 3-4 класів здійснюється вербально (рішення педагогічної ради Нижньоселищенського ЗЗСО, протокол № 1 від 31.08.2021 року), у Свідоцтві досягнень позначається «V».