День Матері - традиційне свято нашої школи

Дата: 07.05.2022 12:16

День Матері – найніжніше і найочікуваніше весняне свято, яке з нетерпінням чекають не лише наші учні, а і їхні батьки.

Днями, у Нижньоселищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулась показова зустріч з переселенцями присвячена саме дню Матері. Любов Данилівна Хмара разом зі своїми учнями та їх батьками організувала свято «Ой маю я три матері, та всі три хороші!». Наші шкільні гості ознайомились з традиціями святкування цього свята саме у нашій школі.

Учні згадували про трьох матерів, яких має кожен українець: це матір, що народила; Божа матір, що оберігає; та ненька Україна, де ми народились і проживаємо. Любов Данилівна продемонструвала, як саме відзначають цей день у колі її 3-А класу. Наші тимчасові переселенці були здивовані наскільки відповідально та чуттєво ми відносимось до відзначення дня Матері.

В кінці свята гостей пригощали чаєм з тістечками, а учні подарували їм невеличкі сувеніри на згадку про цю теплу зустріч.Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису          Фото без опису