"Воскресни писанко! Воскресай моя вільна країно!"

Дата: 22.04.2022 12:23

Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

Старі люди кажуть: доки люди писатимуть писанки, доти у світі існуватиме любов. Хто б міг подумати, але цій традиції вже тисячі років! Дотепер вважають, що писанка приносить щастя. Саме тому ними обмінюються та дарують їх рідним та друзям.

Писанка-мальованка – один із найдавніших і найпопулярніших видів декоративно-ужиткового мистецтва нашого краю, саме тому Ольга Василівна Драгуська (вчитель мистецтва) влаштувала майстер-клас зі створення таких писанок під назвою "Воскресай писанко! Воскресай моя вільна країно!"

Таємницями створення мальованок поділилась і запрошена гостя – майстриня-односельчанка Ірина Михайлівна Вахріна. На майстер-клас завітали учні нашого закладу, а також дітки-переселенці. Останнім було надзвичайно цікаво почути і побачити наші традиції, а також власними руками розмальовувати великодні яєчка.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису