Уроки з ментального здоров'я

Дата: 26.09.2024 12:41

Фото без опису

На тлі повномасштабної війни важливо підтримувати психосоціальний стан здобувачів освіти, адже саме в часи випробувань важливо плекати стійкість до будь-яких подій. Саме тому в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» у нашому ліцеї були проведені просвітницькі заходи щодо підтримки емоційного стану дітей.

Про важливість психологічної стійкості та методами самоконтролю ділилися з нашими старшокласниками ЗДВР Богдан Томишин, інспекторка зі служби освітньої безпеки Анюта Довганич та соціальний педагог Маріанна Грубниченко.

Класні керівники 1-4 класів проводили майстер-класи з техніки самодопомоги, вправ та практик, які допомагають впоратись зі страхом, тривогою, опанувати злість, заспокоїтися і почуватися впевненіше. Завдяки таким урокам учні зрозуміли, що таке ментальне здоровʼя і як його підтримувати.