Святий Миколай завітав з подарунками

Дата: 19.12.2021 12:54

З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Адже діти знають, що за слухняність, старанність і працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Найбільше щастя для нас – бачити щирі та радісні обличчя наших учнів, які вірять у дива та з нетерпінням чекають на нього. Святковий новорічний настрій розпочався вже сьогодні, бо до нашого закладу завітав Святий Миколай з подарунками. Варто зазначити, що солодкі сюрпизи отримали всі учні школи.

Тож вітаємо всіх з прийдешнім святом, бажаємо всім нашим учням, вчителям та батькам міцного здоров'я, здійснення мрій, творчих злетів та багато приємних несподіванок! Також висловлюємо щиру вдячність Василеві Губалю за отримані подарунки.

Фото без опису