В єдності наша сила! 16 лютого День єднання

Дата: 16.02.2022 12:54

День єднання України – нове свято, яке започаткував президент Володимир Зеленський 16 лютого. Цей день має на меті згуртувати всіх українців навколо спільної ідеї – єдності та зміцнення національної стійкості українського народу. Ми пам’ятаємо, що ми всі єдина нація, єдиний народ.

Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів не залишився осторонь такої події. І хоча зараз всі ми на дистанційному навчанні, все одно майже всі учні змогли долучитися до акції Єднання. Класні керівники провели зі своїми учнями виховні години та бесіди на тематику єдності. Діти декламували вірші про Україну, малювали листівки та малюнки на тему «Я люблю Україну», долучились до акції «Долоньки єднання» та фотофлешмобу «Ми України сини і доньки».

Ми всі повинні пам’ятати, що наша рідна домівка це – Україна, і ніхто не має права зазіхати на її територію. Разом – ми сила, єдність – наша зброя від ворожих сил.