18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

Дата: 20.10.2022 13:53

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Жінки та діти, які змушені покинути Україну, прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми, застерігає Міжнародна організація з міграції (МОМ).

У рамках відзначення цього дня протягом тижня у Нижньоселищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів психологічною службою були проведені виховні години для учнів 9-11 класів, під час яких діти переглядали тематичні відеоролики та жваво обговорювали сучасні проблеми торгівлі завдяки заздалегідь підготовленим питанням.  Пам’ятаємо про те, що безпека для кожного з наших учнів і для всіх людей в цілому є дуже важливою. Як не стати жертвою торгівців людьми та вербувальників, попередити про всі можливі загрози при виїзді з країни та при працевлаштуванні на роботу - було основною метою виховних годин та бесід з учнями.