Осінній квест

Дата: 25.10.2021 14:04

Чарівна і неповторна осіння палітра. Невимовні пахощі наповнюють прохолодне повітря. Догорають яскравим полум’ям осінні квіти. Спокій і тиша наповнює все навколо. І лише зрідка дихне легкий вітерець і пограється опалим листям та й знову кине на землю золото осені.  Саме такий настрій сьогодні панував у Нижньоселищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Наші учні прийняли участь у загальношкільному осінньому квесті, під час якого наші дітки поринули в осінню атмосферу. Учні проходили різноманітні завдання, під час яких вони складали вірші, створювали осінні пейзажі та натюрморти, змагались у спортивних змаганнях, танцювали та співали улюблені пісні.

У квесті не було переможців і переможених, адже всі справились на відмінно. Всі класи отримали подяки за активну участь і хороший та позитивний настрій. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису