Тиждень мистецтва

Дата: 14.05.2023 14:08

З 4-го по 12 травня в нашому ліцеї проходили мистецькі дні. Тиждень мистецтва показав на скільки талановиті та активні наші учні. Драгуська Ольга Василівна, вчитель мистецтва, підготувала для учнів чимало цікавих уроків та розваг. Розпочали його учні 2-Б класу з виховної години «Співучі нотки» та інсценізації пісні «Лисичка». Також в рамках цього тижня другокласники відвідали Нижньоселищенський музичний заклад, де кожен мав змогу побачити музичні інструменти та спробувати на них пограти.

Учні середньої ланки підготували виставку малюнків "Абстракції" та виставку «Палітра юного художника» - Подолянчук Маргарити, учениці 7-Б класу. Протягом тижня звучали і музичні перерви "Віночок українських пісень", під час яких, учні співали улюблені українські хіти.