Зустріч з ювенальною превенцією

Дата: 24.05.2024 15:41

Підлітковий вік – це складний і водночас важливий вік у формуванні особистості. Підлітки вразливі, нерідко потрапляють у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці.  Це пов’язано з  проблемами в сім´ї, в навчанні, серед найближчого оточення в поєднані з проблемами перехідного віку тощо. Саме тому, з метою профілактики правопорушень серед підлітків сьогодні відбулася зустріч учнів Нижньоселищенського ліцею з начальником сектору ювенальної превенції Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області підполковником поліції Олександром Анишинцем та старшим інспектором ГРПП Хустського РУП майором поліції Юрієм Вороном. Учасники діалогу спілкувалися про  попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх.
          Працівники ювенальної превенції дали змістовні відповіді на запитання, які виникали у учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Адже краще попередити, ніж  долати наслідки….

Фото без опису