Благоустрій шкільної території

Дата: 29.04.2024 16:28

Школа - наш другий дім! Саме тут діти проводять більшість часу і усвідомлюють, що помешкання добрих, працьовитих і щиросерних людей видно здалеку. Саме тому сьогодні в рамках місячника благоустрою шкільної території були приведені до належного естетичного стану клумби, зони відпочинку та дослідні ділянки. Учні завжди охоче долучаються до таких акцій, адже нам важливо показувати і вчити їх турботі про навколишнє середовище.

Висловлюємо вдячність всій нашій шкільній родині: учням, вчителям, батькам та техперсоналу за активну участь у даному заході, адже завдяки нашим спільним зусиллям нам вдалось закупити 90 туй Смарагд для створення зеленого паркану. Також дякуємо розсаднику Розсадник "Мала Голландія" (с. Руське Поле, Тячівський район), за допомогу у придбанні такої кількості декоративних насаджень та за подарунок - 25 кущів гортензії Polar Bear. Сподіваємось, що наша співпраця з цим розсадником буде продовжуватися й надалі.

Разом ми продовжуємо створювати ще більш затишні та комфортні умови для навчання і відпочинку наших учнів.