Черговий спортивний інвентар від ЮНІСЕФ

Дата: 10.11.2022 16:34

ГО “Культурна платформа Закарпаття” реалізовує проєкт “Спільно | твоя підтримка поруч” в партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Програма створена для підтримки та відновлення дітей та молоді 7-17 років шляхом різноманітних майстер-класів у тому числі й фізичної культури, адже кому як не вчителям фізичної культури відомо, що фізична активність знижує рівень гормону стресу в організмі дитини, тому необхідність у русі надзвичайно важлива.

Аби діти та молодь могли активно проводити час та розвивати свої фізичні здібності команда ЮНІСЕФ в Україні забезпечує школи спортивними знаряддями, такий  набір вже вкотре отримала сьогодні і наша школа. Дякуємо представникові ГО "Культурна платформа Закарпаття" за доставлений інвентар та цікаві заняття для наших учнів.

Дивіться більше про діяльність UNICEF в Україні за посиланням: https://fb.watch/gqurGpuyHv/