Тиждень математики та фізики

Дата: 15.03.2024 22:44

З 11 по 15 березня в нашому ліцеї було весело, гамірно та інтелектуально, адже в цей час проводився Тиждень математики та фізики. Впродовж тижня використовувались різні прийоми та форми організації позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу до математики та математичних здібностей здобувачів освіти, формування вміння використовувати знання в нестандартних ситуаціях. Водночас виконання таких завдань надає неймовірну можливість зануритися в захопливий світ математики, де кожна цифра, кожен символ, кожне завдання — це ключ до розуміння навколишнього світу, адже математика – не лише точна наука, а й неабияка творчість! Саме в цьому переконалися наші  учні виконуючи нестандартні завдання та вправи, які дозволяли поєднувати напрацювання математичних навичок з яскравим творчим процесом.

Отже, в рамках проведення Тижня математики та фізики були проведені такі заходи: "Математичний турнір" між учнями 8-х класів (вчитель Губаль Віра Анатоліївна), який проходив дуже жваво. Учні були дуже активними під час виконання різних цікавих вправ з числами, логічних задач, загадкових головоломок та  отримали задоволення від власних результатів. Крім того, що кожна команда - група дітей з різних класів, учням вдалося налагодити дружні відносини та вдало співпрацювати. Учні-глядачі мали можливість отримати бали за виконання додаткових завдань і передати їх тій команді, за яку вболівали; Данча Неля Михайлівна провела цікавий челендж "Як добре наші учні знають математику" з учнями 9-го класу: учні мали змогу відчути себе в ролі журналістів, які брали інтерв'ю в один одного. Хвилинка  математичної руханки  була проведена з семикласниками; Сабов Тетяна Василівна провела інтерактивну розминку на уроках математики у 5 і 6 класах "Обчисли та розфарбуй", пізнавальний квест "Прогулянка чарівним лісом" для 5-х класів та математичний квест "Допоможи ЗСУ вигнати русню" у 6 - А класі; протягом тижня Король Ольга Михайлівна вчителька фізики та математики провела з учнями 7-го та 8-х класів хвилинку розгадування кросвордів та загадок, разом з учнями 8-х класів квест «Таємниці фізики» та спільно з Ларь Ангеліною Іванівною підготували та провели інтегрований фізико-математичний турнір «Ігри розуму».