Святий Миколай завітав з подарунками

З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Адже діти знають, що за слухняність, старанність і працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

12:54 19.12.2021

День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

В Україні 14 грудня відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня 1986 року офіційно завершили будівництво саркофага над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

16:09 14.12.2021

Акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня у Нижньоселищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходила щорічна всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, основною метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Шістнадцятиденний період акції охопив наступні важливі дати:

15:16 13.12.2021

Уроки Мужності з представниками державної прикордонної служби України

Сьогодні до нашого закладу завітали незвичайні гості: представник Хустського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Шваля Євген Михайлович та представники державної прикордонної служби України відділення інспекторів прикордонної служби «Велятино» лейтенант Міхальов Дмитро Романович та головний сержант Васильєв Микола Володимирович. Метою візиту було спілкування з учнями школи, виховання у підростаючого покоління патріотичних почуттів та любові до України.

05:09 13.12.2021

З Днем Збройних сил України

Найкращі побажання сьогодні лунають на адресу українських воїнів з нагоди їхнього свята, адже 6-го грудня українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році. Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів також приєднується до цих вітань.

14:16 06.12.2021

Тиждень Доброчесності

З 29 листопада по 3 грудня у Нижньоселищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходив тиждень Доброчесності під гаслом «Доброчесність – чинити правильно, навіть коли ніхто не бачить», протягом якого учні познайомились з поняттям «доброчесність» та поглибили свої знання про корупцію та її негативні наслідки.

14:16 03.12.2021

Благодійний ярмарок #ЩедрийВівторокДіти

«Давайте творити Добро разом! Адже це так просто!» - саме під таким гаслом пройшов сьогоднішній благодійний ярмарок. Учні Нижньоселищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів приєднались до міжнародного руху #ЩедрийВівторок та всеукраїнського Дня добрих справ. В рамках цього проєкту було організовано благодійний ярмарок, який супроводжувався виступами учнів нашої школи, вихованців Дитячої школи мистецтв, під керівництвом Томишина І.Д.: Микулець Ніки, Дзяпки Вадима, Філіпа Олексія, Попадинець Марії та Русанюк Іванни.

05:16 30.11.2021

День пам’яті жертв Голодомору

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей.

12:16 26.11.2021

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

13:00 21.11.2021