Планшети для покращення освітнього рівня громади

В рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України – Фаза ІІ», що втілюється програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Уряду Великої Британії UNDP Ukraine , для реалізації кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до якісних адміністративних послуг» наша Хустська громада отримала декілька планшетів, які були розподілені між учнями закладів загальної середньої освіти та для потреб громад краю.

15:08 13.05.2022

"Закарпатська кухня" - смачна зустріч з переселенцями

Сьогодні у Нижньоселищенському ЗЗСО було проведена чергова просвітницька робота наших педагогів з переселенцями нашої школи. Грига М.П., Гайдур О.В. та Кострець С.М. провели віртуальну подорож у формі презентації на тему «Закарпатські страви».

17:27 28.04.2022

Історія Нижнього Селища (в рамках просвітницької роботи з переселенцями)

«Нижнє Селище – звичайна, на перший погляд, сільська глибинка у Хустський громаді,» - розпочала свій виступ перед гостями нашої школи вчителька географії Ніна Данилівна Данча. Вона розповіла про вигідне географічне положення Нижнього Селища, що воно займає золоту середину в оточенні невисоких, але мальовничих гір.

10:05 27.04.2022

Віртуальна подорож по музеях писанки

Просвітницька робота з нашими тимчасовими переселенцями продовжується. Святковий великодній настрій для наших шкільних мешканців влаштувала і вчителька мистецтва Ольга Василівна Драгуська. Наша колега вирішила розповісти нашим гостям традиції святкування Великодня у нашому краї, а також провела віртуальну екскурсію про найголовніший атрибут Пасхи – писанку.

17:44 24.04.2022

Великодні кошики для переселенців

Для українців Великдень – особливе свято, коли дотримуються традицій і вірять в диво. Так само і ми віримо, що разом із Благодатним вогнем зійде мир на нашій рідній Батьківщині. Частиночку своєї віри і надії ми вирішили подарувати людям, які зараз знаходяться далеко від своїх рідних домівок. Сім’ям тимчасових переселенців, які зараз проживають у Нижньоселищенському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, зібрано великодні кошики.

16:14 23.04.2022

Просвітницькі заходи для переселенців

Сьогодні в рамках просвітницьких заходів для внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у нашому закладі освіти, була проведена бесіда про історію нашої школи.

17:04 22.04.2022

Місячник благоустрою шкільної території

Квітень завжди був місячником екологічної просвіти. Виховання екологічної культури – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь. Тому щорічно саме у квітні проводяться різноманітні заходи щодо збереження та покращення навколишнього середовища. Недарма цього місяця світова спільнота відзначає День екологічних знань (15 квітня), День довкілля (третя субота квітня) та День Землі (22 квітня).

14:21 21.04.2022